- to cykl działań mających na celu opracowanie, przetestowanie i upowszechnienie innowacyjnego programu nauczania opartego na Strategii Wolnych i Otwartych Implementacji. W ramach Projektu zaplanowane zostały ciekawe zajęcia pozalekcyjne organizowane w ramach kół zainteresowań. Koła powołane zostaną w gimnazjach i szkołach ponadgimnazjalnych. Z każdą grupą uczniów będzie pracował zaangażowany trener. Oprócz atrakcyjnej formuły zajęć wykorzysującej najnowsze osiągniecia techniki, proponujemy dodatkowe działania dla uczestników zachęcające do nabywania nowych umiejętności. Projekt współfinansowany przez Europejski Fundusz Społeczny.